MSCDN logo Warszawa

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

 

Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele
Przedszkoli i Oddziałów Przedszkolnych

W związku z sytuacją epidemiologiczną realizacja projektu Szachy w mazowieckiej szkole została przesunięta na okres: koniec sierpnia – październik 2020 r.  

 

Są jeszcze miejsca – zapraszamy serdecznie zainteresowane placówki.

 

Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, objęty jest patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Cele projektu:

  • dostarczenie nauczycielom innowacyjnych i efektywnych narzędzi do codziennej pracy z dziećmi;
  • zwiększenie umiejętności matematycznych dzieci w zakresie: logicznego i analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów, orientacji przestrzennej i koncentracji;
  • wsparcie społecznego i emocjonalnego rozwoju dzieci.

 

Koszt udziału placówki w projekcie wynosi łącznie 600 zł za dwóch nauczycieli.

 

Więcej informacji...                    [Formularz zgłoszenia placówki]                [Formularz zgłoszenia indywidualnego]

 

008