MSCDN logo Warszawa

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

Ważne! W związku z zaistniałą sytuacją ulegają zmianie terminy szkolenia.

Obecnie ustalone nowe terminy to:

  1. zjazd: 24, 25, 26 kwietnia 2020 – sala 118 Ip.
  2. zjazd: 8, 9, 10 maja 2020 – sala 118 Ip.
  3. zjazd 22, 23, 24 maja 2020 – sala 118 Ip.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższych terminów, w zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej.

Nadal trwa rekrutacja – skany zgłoszenia udziału w projekcie prosimy przesyłać wyłącznie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Placówki, które zgłaszają się do Projektu, na bieżąco są informowane o aktualnych działaniach. W razie pytań proszę o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.