A A

Piąta edycja "Szkoły Letniej II stopnia - Nauczanie o Holokauście", 28 czerwca – 1 lipca 2019

Fundacja GPW zaprasza nauczycieli szkół podstawowych (klas 7 i 8) oraz szkół ponadpodstawowych nauczających przedmioty zawierające treści ekonomiczne (Podstawy Przedsiębiorczości, Wiedza o społeczeństwie, Geografia, Historia, Matematyka) do udziału w nowym ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Niebanalnie o giełdzie”.

Szanowni Państwo, to z myślą o Was przygotowaliśmy konkurs, jakiego jeszcze nie było. Przed nami „Cyfrowa majówka". Przyłączcie się do nas. Startujemy 11 maja, a kończymy osiem dni później. Zapraszamy!

„Także myśl była bronią” – wykład dr. Tomasza Łabuszewskiego w ramach Bielańsko-Żoliborskich Dni Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Warszawa, 13 marca 2019. 

Nauczyciele – trenerzy, po wcześniejszym przeszkoleniu, zobowiązani są do przeprowadzenia zajęć edukacyjnych w wymiarze 15 godzin lekcyjnych w oparciu o dostarczony przez SKEF materiał edukacyjny. Każdy uczeń biorący udział w projekcie otrzyma bezpłatny egzemplarz publikacji „Żyj finansowo!”, zaś każdy trener komplet materiałów dydaktycznych oraz wynagrodzenie.