MSCDN logo Radom

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

 

MSCDN Wydział w Radomiu serdecznie zaprasza na seminarium dla nauczycieli przedmiotów przyrodniczych oraz wszystkich zainteresowanych tematem "Kanada pachnąca ... . Zmiany wyobrażenia Kanady w polskiej edukacji".
Termin spotkania - 4 marca 2019 r., godz. 15.30 - 17.45, sala 216.

Spotkanie poprowadzi dr Tomasz Wites - wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim Wydział Geografii i Studiów Regionalnych, doktor nauk o Ziemi specjalizujący się w geografii regionalnej.
Autor wielu publikacji dotyczących między innymi Dalekiego Wschodu.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Nauczyciele otrzymają potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu. Istnieje możliwość udziału w seminarium młodzieży szkolnej (po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym).
Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o potwierdzenie udziału w zajęciach do dnia 1 marca 2019 r. poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej ośrodka.

Zapisów można dokonywać tutaj:

https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/14428/o//w/Radom