MSCDN logo Radom

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

 

Fundacja Ocalenie we współpracy z MSCDN Wydział w Radomiu serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty dotyczące tematyki migracyjnej zatytułowane: "Przekraczając granice - zrozumieć uchodźców". Zajęcia odbędą się 16 lutego w siedzibie MSCDN Wydział w Radomiu, w godzinach od 9.00 do 16.00. Celem proponowanych zajęć jest między innymi zwiększenie wiedzy na temat zjawiska uchodźctwa w Polsce i na świecie oraz uwrażliwienie na sytuację uchodźców. Warsztaty poprowadzą doświadczeni eksperci i ekspertki Fundacji Ocalenie. Podczas zajęć, uczestnicy będą pracowali metodami aktywnymi (gry symulacyjne, ćwiczenia, dyskusje, praca na przypadkach)
z wykorzystaniem materiałów warsztatowych.

Formularz zgłoszeniowy: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/14390/o//w/Radom

Istnieje możliwość zorganizowania podobnych warsztatów w szkołach ponadpodstawowych dla uczniów 16-18 letnich (za zgodą rodziców).