MSCDN logo Radom

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

 

Wydarzenie jest organizowane przez Mazowiecki Instytut Kultury wraz z Instytutem Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego. Ma na celu zwrócenie uwagi środowiska naukowego na zagadnienie szeroko pojętej sztuki i architektury mazowieckiej i ujęcia jej w nowe, świeże spojrzenie młodych badaczy.
W programie przewidziano wiele tematów, które mogą okazać się interesujące również i dla nauczycieli oraz stanowić inspirację do pracy dydaktycznej z uczniami, w tym w ramach Konkursu Wiedzy o Mazowszu oraz konkursu Lekcje o Mazowszu.
Konferencja jest bezpłatna, otwarta dla wszystkich zainteresowanych.
Zgłoszenia do 25 listopada br. mailem na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaproszenie (kliknij, aby powiększyć)

zap 1 2           zap 2 2