MSCDN logo Radom

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

Dużo ostatnio mówi się o pracach domowych i relacjach między nauczycielem i uczniem, dlatego chcemy wrócić do tematu oceniania kształtującego, które może być odpowiedzią na potrzeby zmieniającej się szkoły. Doradca metodyczny Zbigniew Tomczyk zaprasza 4 grudnia o g. 15.00 na bezpłatne szkolenie „Jakie elementy oceniania kształtującego warto wykorzystać na lekcjach historii?”. Zostało jeszcze kilka miejsc. Rejestracja pod linkiem: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/13540/o//w/Radom