A A

 

   Zapraszamy Państwa nauczycieli plastyki na cykl warsztatów poświęconych poszerzeniu  wiedzy i umiejętności w przestrzeni sztuki. Warsztaty realizowane będą we współpracy z muzeami i innymi instytucjami kultury z naszego regionu.

   Pragniemy rozpocząć  warsztaty od wizyty w Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu w dniu 20.10.20020r. o godz.15.00. Obejrzymy wystawę  ,,Kto ty jesteś bocian biały. Święty i przeklęty” opatrzoną komentarzem pracownika muzeum pani Ilony Pulnar-Ferdjani. Będziemy także uczestnikami warsztatu ,,Sztuka dla małolata, czyli zygzakiem przez techniki plastyczne”. Kolejnym miejscem spotkania będzie Muzeum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu. W dniu 17.11.2020r. o godz.15.00 zwiedzimy wystawę „Geometria i…”, po której oprowadzi nas edukator muzealny pan Michał Grabowski. Będą Państwo mogli uczestniczyć także w warsztacie ,,Baw się, twórz i działaj,,.

    Spotkania te zainicjują cykl warsztatów prezentujących różne oblicza sztuki z jednoczesnym ukazaniem technik pracy z uczniem, pozwalających rozbudzić jego wyobraźnię i kreatywność na lekcjach plastyki i nie tylko.  Zapisy na stronie MSCDN Wydział w Radomiu.

Serdecznie zapraszamy.

 

Sztuka dla małolata, czyli zygzakiem przez techniki plastyczne - zapisz się>>>

Baw się, twórz i działaj - zabawa masami plastycznymi - zapisz się>>>