MSCDN logo Radom

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

 MSCDN Wydział w Radomiu we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim Wydział Geografii i Studiów Regionalnych zaprasza nauczycieli przedmiotów przyrodniczych na webinarium w ramach cyklu: Nauczanie problemowe na lekcjach geografii w kontekście rozwiązywania konfliktów egzystencjalnych i społecznych świata.

Spotkanie on-line poprowadzi dr hab. Tomasz Wites - wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim Wydział Geografii i Studiów Regionalnych, doktor nauk o Ziemi specjalizujący się w geografii regionalnej. Autor wielu publikacji dotyczących między innymi Dalekiego Wschodu.

Temat spotkania: Polska i jej sąsiedzi – obwód kaliningradzki. Bliskie sąsiedztwo w perspektywie nauczania problemowego.

Termin webinarium: 27 maja (środa) 2020 r. w godz. 14.00- 16.00.

Zapisów można dokonywać tutaj https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/17267/o//w/Radom

Nauczyciele, którzy dokonają zapisu na spotkanie, otrzymają indywidualne zaproszenie na webinarium.

Pozdrawiam serdecznie Hanna Habera nauczyciel konsultant edukacji przyrodniczej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.