MSCDN logo Radom

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

Ważną rolę w kształceniu i wychowaniu uczniów w szkole odgrywa edukacja zdrowotna. Zadaniem szkoły jest kształtowanie postaw prozdrowotnych uczniów, w tym wdrożenie ich do zachowań higienicznych, bezpiecznych dla zdrowia własnego i innych osób, a ponadto ugruntowanie wiedzy z zakresu prawidłowego odżywiania się, korzyści płynących z aktywności fizycznej, a także stosowania profilaktyki (Preambuła podstawy programowej kształcenia ogólnego). Celem warsztatów jest doskonalenie kompetencji nauczycieli z zakresu organizacji i realizacji edukacji zdrowotnej w szkole zgodnie z wymogami nowej podstawy programowej. Prezentowane w trakcie spotkania materiały, ćwiczenia mogą być dobrą wskazówką dla pracy całej społeczności szkolnej w zakresie edukacji zdrowotnej.

Informacja o szkoleniu i link do zapisu: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/16289/o//w/Radom

Szczegółowych informacji udziela kierownik szkolenia: Urszula Kuna Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (48) 362 98 67