MSCDN logo Radom

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

Planowanie działań zapewniających bezpieczeństwo w szkole, rozumiane jako budowanie strategii zapewniającej bezpieczeństwo w placówce. Wśród treści jakie mogą Państwa zainteresować znajdą się informacje o prawnym aspekcie funkcjonowania szkoły jako placówki zapewniającej bezpieczeństwo uczniom, oraz o strategiach i działaniach jakie powinna podejmować szkoła by zapewnić bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, kim jest koordynator ds. bezpieczeństwa w placówce i jakie ma w związku z tym zadania w strukturze placówki oświatowej.

Link do zapisu: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/16237/o//w/Radom