MSCDN logo Ciechanow

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

 

Dr Wioletta Kozak omówi założenia nowej podstawy programowej z języka polskiego w szkole ponadpodstawowej, w tym wymagania oraz warunki realizacji. Konferencja odbędzie się 19 października 2019 r. o godzinie 10.00 w siedzibie MSCDN Wydziału w Ciechanowie. Pani Beata Kretkowska przedstawi strukturę nowej podstawy programowej z historii w szkole ponadpodstawowej, jej wymagania ogólne i szczegółowe oraz zalecane warunki realizacji i sposoby projektowania zajęć, ze szczególnym uwzględnieniem przygotowania uczniów do samokształcenia metodą projektu. Warsztaty odbędą się 23 października 2019 r. o godzinie 15.00 w siedzibie MSCDN Wydziału w Ciechanowie.