MSCDN logo Ciechanow

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

 

Grywalizacja to wprowadzenie systemu organizującego pracę uczniów podczas zajęć edukacyjnych. Polega to na wykorzystaniu mechanizmów z gier w celu zwiększenia zaangażowania uczestników. Jest to bardzo dobry sposób na motywowanie uczniów do działania. Zapraszamy nauczycieli przedmiotów przyrodniczych na warsztaty: Grywalizacja – sposób skutecznego angażowania i motywowania uczniów do nauki.

  • Termin: 12 marca 2020 r., godz. 15.00 – 19.15
  • Miejsce: MSCDN Wydział w Ciechanowie, ul. Sienkiewicza 33, sala nr 3.
  • Prowadzący: Maria Sykut, konsultant MSCDN

Chętnych prosimy o rejestrację elektroniczną do dnia 02 marca 2020 r. Każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą rozkład materiału z przedmiotu, którego uczy i/lub plan wynikowy.