MSCDN logo Ciechanow

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

„Metoda kamishibai na języku polskim i nie tylko - "Magiczna skrzynko, otwórz się!” to ciekawa propozycja zajęć z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Tym razem w nowej odsłonie! Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty w dniach 7 - 8 lutego 2020 r., na których poznacie Państwo istotę teatru papierowego kamishibai oraz zasady budowy spektaklu w kontekście wykorzystania go w pracy nauczyciela, bibliotekarza i terapeuty. Będzie to okazja by obejrzeć fragment widowiska teatralnego w konwencji teatru kamishibai oraz samodzielnie wykonać papierowe lalki i wystawić własne etiudy. Zajęcia poprowadzi Pan Robert Poryziński - twórca Teatru Miejsca, reżyser, lalkarz.

Zapisy on-line...

 

 

161 × 136