MSCDN logo Siedlce

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

 Zapraszamy na certyfikowany kurs doskonalący prowadzony przez specjalistów z EduSense z wykorzystaniem tabletów i ozobotów.

Szkolenie obędzie się dnia 18 marca 2020 roku w MSCDN Wydział w Siedlcach w godz. 15.00 – 19.00. Uczestnicy szkolenia będą mogli wykorzystać ozoboty na własnych zajęciach prowadzonych w obecności doradcy metodycznego. Oferowane: wsparcie techniczne i bezpłatny dostęp do materiałów i aplikacji. Cena szkolenia 160 zł. Dla nauczycieli szkół z porozumieniem 80 zł. Liczba miejsc ograniczona. Na zgłoszenia czekamy do 24 stycznia 2020 roku. https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/16467/o//w/Siedlce  
Organizator: Agnieszka Urbanek