MSCDN logo Siedlce

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

Doradca metodyczny języka polskiego Magdalena Olszewska zaprasza zainteresowanych nauczycieli na warsztaty: Jakie efekty daje praca zespołowa?, które odbędą się w najbliższy piątek, 6 grudnia w godz. 9.00-10.00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. A Mickiewicza w Węgrowie przy ul. A. Mickiewicza 3 (sala nr 2). W ramach warsztatów w godz. 10.00-12.00 przewidziana jest możliwość obejrzenia finału projektu realizowanego przez zespoły uczniów i nauczycieli.