MSCDN logo Siedlce

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

 

moniuszko1

Ja nic nowego nie tworzę; wędruję po polskich ziemiach,
jestem natchniony duchem polskich pieśni ludowych
i z nich mimo woli przelewam natchnienie do wszystkich moich dzieł.
Stanisław Moniuszko


Szanowni Państwo Dyrektorzy oraz Nauczyciele szkół i przedszkoli,
zapraszamy na konferencję organizowaną przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Teatr Wielki – Opera Narodowa pt.

Moniuszko w szkole XXI wieku

inaugurującą projekt Moniuszko w mazowieckich szkołach i przedszkolach.


Konferencja odbędzie się 11 grudnia 2019 r. (środa) w godz. 11.00 – 15.30 w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie, ul. Świętojerska 9.
Jej celem jest popularyzacja wiedzy o życiu i twórczości Stanisława Moniuszki, a także upowszechnianie dobrych praktyk w zakresie przygotowania młodego odbiorcy do świadomego korzystania z dorobku tradycji polskiej kultury muzycznej.

Program (załącznik)


Udział w konferencji jest bezpłatny.
Termin: 11.12.2019 r. w godz. 1100 – 1530
Miejsce: MSCDN Wydział w Warszawie, ul. Świętojerska 9, aula (parter)

Zgłoszenia należy wypełnić w [formie elektronicznej] pod adresem: www.warszawa.mscdn.pl ; wybierz obszar: „język polski, historia, wiedza o społeczeństwie, wiedza o kulturze” do 9.12.2019 r.

Osoba do kontaktu: Ewa Pawlic-Rafałowska – nauczyciel konsultant, MSCDN Wydział w Warszawie, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 22 536 60 77