MSCDN logo Siedlce

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

 

Po raz kolejny mam zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych na  konferencję: Autyzm - wiedza, terapia skutki. W tym roku będzie to wydarzenie podzielone na dwie części – konferencyjną i warsztatową. Uczestnikom konferencji proponujemy do wyboru jeden z pięciu warsztatów. Będą odbywały się one równolegle w odrębnych salach. Każdy będzie trwał 1,5 godz. Prosimy o zalogowanie się na wybrany temat.

W ubiegłych latach wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem  i spotkały się
z bardzo dobrym odbiorem wśród profesjonalistów, studentów i rodziców dzieci
z autyzmem. W tym roku też postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom! 

Partnerem Konferencji jest Fundacja Żółty Latawiec w Siedlcach. Organizatorzy zadbali, aby opłata  była przystępna i nie stanowiła przeszkody w uczestnictwie w tym wydarzeniu.  Ilość miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły w załączonym plakacie.

                                                                                                                        Agata Polańska