MSCDN logo Siedlce

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

Szanowni Państwo Dyrektorzy, bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na webinarium, które odbędzie się 28 maja 2020 w godz. 14.00 – 16.15. Tematyka dotyczyć będzie awansu zawodowego nauczycieli stażystów, kontraktowych i mianowanych – procedur, terminów i działań związanych z zakończeniem stażu i zadań dyrektora w tym obszarze. Otrzymacie Państwo zaproszenie  na to wydarzenie na 1-2 dni przed webinarium,  po wpisaniu się na podany link. Zaproszenie mogę wysłać tylko do 99 osób...

Awans nauczycieli. Zakończenie stażu. 28 maja godz. 14.00 – 16.00

https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/17298/o//w/Siedlce