MSCDN logo Siedlce

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

 

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w konferencji, której celem jest przybliżenie problematyki zatrudniania osób powyżej 50. roku życia oraz promocja kształcenia ustawicznego i szeroko rozumianej aktywności zawodowej.

 

Konferencja odbędzie się 11 marca 2020 roku w godzinach od 10:00 do 12:30 w siedzibie MSCDN przy ul. M. Asłanowicza 2 w Siedlcach. Organizatorami konferencji są Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie filia w Siedlcach oraz Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Siedlcach

Do uczestnictwa w konferencji zapraszamy przede wszystkim pracodawców, osoby bezrobotne oraz poszukujące pracy, a także wszystkich, którym bliska jest tematyka aktywności zawodowej, rozwoju osobistego oraz podnoszenia kwalifikacji i kompetencji. Głównym celem konferencji jest przybliżenie problematyki zatrudniania osób powyżej 50. roku życia oraz promocja kształcenia ustawicznego.
Udział w konferencji jest bezpłatny.
 

Zapraszamy serdecznie!

Załączniki:

Program

Plakat