Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /mscdn2018/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
Coaching indywidualny dla nauczycieli
Drukuj

Coaching indywidualny dla nauczycieli . Rozwój zawodowy i osobisty z ukierunkowaniem na stawianie i osiągnie celów.

Coaching jest procesem nastawionym na rozwój człowieka, który pomaga odkrywać możliwości i potencjał w nim ukryty. Praca coacha to praca wokół celu klienta, której efektem ma być pożądana zmiana w jego myśleniu i postępowaniu. Coaching nie może być utożsamiany z terapią, poradnictwem ani mentoringiem, ponieważ coach nie udziela rad, ani gotowych odpowiedzi, ale podążając za myśleniem klienta zadaje pytania pogłębiające omawiane zagadnienia. Dzięki pracy coachingowej człowiek może otworzyć się na samego siebie i może zacząć szukać takich rozwiązań w swoim życiu, które uzna za najlepsze dla siebie. Zmiany te skutkują lepszą jakością życia.Warto!.

 

Forma zdalna: telefon, messenger, skype, teams
czas trwania: 8 sesji, 60-90min każda sesja
Prowadzący: Renata Stoczkowska
Koszt: pierwsza sesja bezpłatnie; kolejne 50 zł/sesję
Płatne na konto MSCDN

 

Osoby zainteresowane skorzystaniem z coachingu proszone są o bezpośredni kontakt z prowadzącą sesje - Renatą Stoczkowską tel. 600 819 608; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.