Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /mscdn2018/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
Jakoś czy jakość?
Drukuj

 Zapraszamy na pierwszą w Polsce OGÓLNOPOLSKĄ, WIRTUALNĄ KONFERENCJĘ EDUKACYJNĄ, podczas której zajmiemy się JAKOŚCIĄ w zdalnej edukacji, aby skutecznie wspomóc nauczycieli, rodziców i odciążyć dzieci.

 Od połowy marca polska szkoła offline z dnia na dzień musiała się stać online (zdalna). Po kilku tygodniach ciężkiej pracy nauczycieli, a przede wszystkim dzieci i rodziców możemy podsumować, że JAKOŚ to przebiega, JAKOŚ się udaje. Przed nami jeszcze wiele tygodni zdalnej edukacji, prawdopodobnie do końca roku szkolnego. Uważamy, że warto poświęcić ten nadchodzący czas, aby rozwijać JAKOŚĆ.

 Wierzymy, że zdalna edukacja może wiązać się z dobrą JAKOŚCIĄ. Istnieją sprawdzone rozwiązania metodyczne, oparte na badaniach naukowych, praktycznych doświadczeniach, które przez lata były niedostrzegane przez system edukacji w Polsce. Obecna sytuacja zaprasza nas do spojrzenia na NOWE podejście, NOWE rozwiązania, NOWE relacje, dzięki którym edukacja w Polsce podniesie swoją JAKOŚĆ. Stary, pruski, podawczy, oparty na opresji model odchodzi w zapomnienie.

Link do zapisów i dalszych informacji: https://www.landpage.co/jakos-czy-jakosc-konferencja?fbclid=IwAR1EHyUomAaEvBVvM-3cWJtrJ86-ScMgZnArgAUrXyRiZpt-FgdmLAucF_A

UWAGA! Zniżka do 30.04