A A

1. Karty zgłoszenia, oddzielnie na każdą formę, należy przesłać pod adresem MSCDN Wydział w Siedlcach. Wstępna deklaracja uczestnictwa może być przesłana faxem lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Forma zostanie uruchomiona po zgłoszeniu się odpowiedniej ilości nauczycieli - ok. 20 osób. Wybór miejsca prowadzonych zajęć uzależniony jest od ilości nauczycieli z danego powiatu. Planujemy zorganizowanie grup szkoleniowych w Siedlcach, Łosicach, Sokołowie Podlaskim lub innych miejscowościach.

3. O rozpoczęciu formy doskonalenia uczestnicy zostaną poinformowani pisemnie lub telefonicznie.

4. Wpłaty należy dokonać przelewem na konto:

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli

ul. Świętojerska 9, 00-236 Warszawa

nr konta: 67 1020 1026 0000 1902 0232 8060

koniecznie z podaniem symbolu i nazwy kursu.

5. Zniżki odpłatności za kursy:

* Nauczyciele woj. mazowieckiego z terenu działania Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

** Nauczyciele szkół prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego, które podpisały z MSCDN Wydział w Siedlcach porozumienie w sprawie doskonalenia zawodowego nauczycieli i kadry kierowniczej.

Wykaz jednostek samorządu terytorialnego, które podpisały z Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Siedlcach porozumienie w sprawie dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli:

Szkoła Podstawowa w Domanicach Kolonii, Szkoła Podstawowa w Olszycu Szlacheckim, Gmina Huszlew, Gmina Jabłonna Lacka, Gmina Korczew, Miasto i Gmina Kosów Lacki, Gmina Kotuń, Miasto i Gmina Łosice, Starostwo Powiatowe Łosice, Miasto i Gmina Mordy, Gmina Olszanka, Gmina Repki, Gmina Skórzec, Miasto Sokołów Podlaski, Starostwo Powiatowe Sokołów Podlaski, Gmina Sterdyń, Gmina Stara Kornica, Gmina Wiśniew