A A

Jeśli jesteś nauczycielem przedmiotów przyrodniczych, przywiązujesz wagę do rozwoju kompetencji kluczowych u swoich uczniów, zależy Ci na prowadzeniu ciekawych i atrakcyjnych zajęć to zapraszamy do sieci współpracy pod hasłem Innowacyjne i nowatorskie metody pracy z uczniami.

  • Jeśli jesteś nauczycielem przedmiotów przyrodniczych, przywiązujesz wagę do rozwoju kompetencji kluczowych u swoich uczniów, zależy Ci na prowadzeniu ciekawych i atrakcyjnych zajęć to zapraszamy do sieci współpracy pod hasłem Innowacyjne i nowatorskie metody pracy z uczniami. Doskonalenie ma formę:
  • warsztatów, które stanowią bazę teoretyczną,
  • pracy samokształceniowej polegającej m.in. na wykorzystaniu poznanych metod w praktyce szkolnej,
  • aktywności rozumianej jako forum wymiany doświadczeń pod hasłem „ Nauczyciel Nauczycielowi Nauczycielem”.Dodatkową wartością udziału w doskonaleniu jest możliwość opracowania innowacji pedagogicznych o charakterze metodycznym na bazie poznawanych metod nauczania.

W ramach sieci już 20 kwietnia 2021 r. odbędą się warsztaty: Twórczość i kreatywność w pracy nauczyciela i ucznia na zajęciach przedmiotów edukacji przyrodniczej.
Spotkanie poprowadzi Hanna Habera – konsultant przedmiotów przyrodniczych MSCDN Wydział w Radomiu. Zapraszamy do rejestracji: