A A

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie i Polski Komitet Normalizacyjny, zapraszają kadrę kierowniczą i dydaktyczną szkół kształcących w zawodach na konferencję dot. zagadnień edukacji normalizacyjnej. Spotkanie odbędzie się : 24 marca 2020 r., godz. 15.00 – 17.30 w MSCDN Wydział w Warszawie, ul. Świętojerska 9. Tematyka konferencji: Nauczanie normalizacji zostało wprowadzone do szkolnictwa w wielu krajach świata jako niezbędny element przyszłych kwalifikacji zawodowych oraz wykształcenia ogólnego (kształtowanie postaw konsumenckich i społeczeństwa obywatelskiego).W jaki sposób prowadzić edukację normalizacyjną opisaną w odstawach programowych kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz jak przygotować kadrę nauczycieli do realizacji efektów kształcenia związanych z normalizacją? O tym będzie mowa na tej konferencji.

Program

Wykłady − aula górna

  • Edukacja normalizacyjna w szkołach kształcących w zawodach szkolnictwa branżowego – Małgorzata Pogorzelska i Anna Tańska
  • Metodyka prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie normalizacji – Paweł Górski

Szczegółowych informacji udziela: Teresa Kazimierska 609 424 570 lub 22 536 60 94, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapisy on - line .... do 20.03.2020 r.