A A

Szanowni Nauczyciele,

Placówka Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod wraz z Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatny ogólnopolski konkurs matematyczno-informatyczny “InstaLogik”, który skierowany jest do uczniów klas 4-8 Szkoły Podstawowej.

W tym roku rusza już III edycja konkursu. W drugiej edycji wzięło udział 3429 uczniów z 545 szkół rozsianych po całej Polsce.

Konkurs posiada patronat honorowy Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW. W gronie naszych partnerów znajdują się m.in. magazyn “Programista Junior” oraz Olimpiada Informatyczna Juniorów.

Uczestnicy konkursu mogą nie tylko rozwiązywać poszczególne jego etapy. Do każdego etapu dołączony jest bezpłatny kurs przygotowawczy, dzięki czemu poszerzają swoją wiedzę z zakresu matematyki, informatyki oraz programowania. Zarówno konkurs jak i kursy przygotowujące mają formę online.

Harmonogram konkursu:

  • Etap I, termin 1 października - 28 października 2021, g. 20:00
  • Etap II, termin 11 grudnia 2021, godz. 10:00 – 11:30
  • Etap III, termin 26 marca 2022, godz. 10:00 – 12:00

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie https://instalogik.pl/.

Serdecznie zachęcamy więc do zarejestrowania swoich uczniów lub zachęcenia do tego rodziców. Instrukcję rejestracji znajdą Państwo tutaj.