Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /mscdn2018/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
Sercem z Mazowszem – gala „Konkursu wiedzy o Mazowszu”
Drukuj

 

Gala WoM 4x800

 

Zapraszamy na galę Konkursu wiedzy o Mazowszu z udziałem Lechosława Herza. Wydarzenie będzie transmitowane na kanale YouTube w dniu 22 czerwca w godz. 11.00-12.30.

 

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia zaprasza wszystkich zainteresowanych edukacją regionalną nauczycieli na galę „Konkursu wiedzy o Mazowszu” z udziałem Lechosława Herza. Spotkanie odbędzie się w formule online za pośrednictwem serwisu Zoom.

Gościem specjalnym uroczystości podsumowania III edycji „Konkursu wiedzy o Mazowszu” będzie Lechosław Herz - krajoznawca, przyrodnik, regionalista, podróżnik, fotografik, działacz społeczny, popularyzator zagadnień przyrodniczych, krajoznawczych, turystycznych, autor przewodników turystycznych oraz publikacji książkowych (np. "Podróże po Mazowszu", „Klangor i fanfary. Opowieści z Mazowsza”, "Wardęga. Opowieści z pobocza drogi") oraz bloga „Mazowsze z sercem”.

Oprócz gawędy Lechosława Herza w programie przewidziane są wystąpienia z ramienia organizatorów, w tym Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego, informacja o wynikach III edycji oraz prezentacja zwycięskich projektów.

Prosimy o zgłoszenia udziału w spotkaniu do 20 czerwca 2021r. za pośrednictwem strony internetowej MSCDN  – formularz rejestracji

https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/19424/o//w/Siedlce  

Zarejestrowani uczestnicy otrzymają link do transmisji na kanale YouTube.