A A

 

 

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, informujemy, że Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli przystąpiło do konkursu FRSE w wyniku którego zostało wyłonione jako Regionalny Punkt Informacyjny FRSE na rok 2020-2021 dla województwa mazowieckiego.

frse2

Naszym zadaniem jest docieranie z informacją i promowanie programów, projektów i inicjatyw zarządzanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) już od ponad 25 lat zarządza programami, projektami i inicjatywami, które umożliwiają poszerzanie wiedzy podstawowej lub specjalistycznej, zdobywanie nowych umiejętności i kompetencji na ścieżce edukacji formalnej, pozaformalnej i nieformalnych form uczenia się, pozwalają na rozwijanie zainteresowań i pasji poprzez działania podejmowane w innych krajach oraz w społecznościach lokalnych.

Więcej informacji o fundacji, jej programach, konkursach i inicjatywach znajdziecie Państwo na stronie: http://www.frse.org.pl

Na szczególną uwagę, w najbliższym czasie, zasługują:

  • Zaproszenie do składania wniosków o Akredytację Erasmus +. Przyznanie Akredytacji umożliwia korzystanie z ułatwionej formy wnioskowania o dofinansowanie projektów w Akcji 1 w latach 2021-2027.
    Termin składania wniosków: 29 października 2020 r., godz. 12.00;
  • IIII Kongres Rozwoju Systemu Edukacji – Edukacja przyszłości +Przyszłość edukacji : termin 2 października 2020 r., Warszawa; 
  • „Ponadnarodowa mobilność uczniów” – FRSE w ramach P O WER rozpoczęła III nabór, termin do aplikowania wniosków upływa 30.11.2020 r. do godz. 23:59.
    • Więcej informacji na stronie https://power.frse.org.pl/ponadnarodowa-mobilnosc-uczniow/ponadnarodowa-mobilnosc-uczniow-konkurs-2020-nabor-3/ oraz w drodze kontaktu telefonicznego bądź mailowego z pracownikami zespołu PO WER SE (tel: 22 46 31 690, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
  • #ErasmusDays –inicjatywa mająca na celu upowszechnienie rezultatów projektów realizowanych w ramach programu Erasmus +.  
  • #ErasmusDays na sportowo! – Weźcie udział w e-Biegu Erasmusa!


Termin 15-17 października 2020 w Polsce.


Więcej informacji i zapisy pod linkiem: https://erasmusplus.org.pl/wydarzenia-specjalne/erasmusdays-2020/


W krótce zaproponujemy Państwu webinar poświęcony Akredytacji w programie Erasmus+ FRSE.

frse1 bannerek