A A

 Szkolni Pasjonaci

 Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Prezentowanie dobrych praktyk. Bank pomysłów na zdalne lekcje. Linki do stron z przydatnymi aplikacjami, filmami, grami, piosenkami, testami i zabawami ruchowymi oraz instrukcjami pracy w wybranych aplikacjach.

Serdecznie zapraszam do udziału w prowadzonej na platformie e-learningowej MSCDN moodle sieci współpracy i samodoskonalenia nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej „Szkolni Pasjonaci”, której głównym zadaniem jest grupowe wypracowanie rozwiązań w zakresie wsparcia nauczycieli w stosowaniu modelu zdalnej pracy z uczniami w wieku wczesnoszkolnym. Zapisy do sieci na platformie moodle MSCDN Wydział w Siedlcach, Pasjonaci, na adres: http://moodle2016.mscdn.pl/login/indeks.php

Zasady i warunki uczestnictwa: Cele sieci będą realizowane poprzez pracę na platformie e-learningowej (czat, forum, materiały dydaktyczne, filmy). Udział w sieci jest bezpłatny.
Po szkoleniach nauczycielom zostaną wystawione zaświadczenia Warunkiem aktywnego działania sieci jest systematyczna praca, kontaktowanie się drogą elektroniczną i rzekazywanie informacji.  

Agnieszka Urbanek doradca metodyczny w zakresie edukacji wczesnoszkolnej MSCDN Wydział
w Siedlcach. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.