Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /mscdn2018/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
Projekt "Nauczyciel na starcie"
Drukuj

 

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji projektu 

 

NAUCZYCIEL  NA  STARCIE

Oferta programowa MSCDN w roku szkolnym 2020/2021 dla nauczycieli rozpoczynających pracę (o stażu 0-3 lata)

 

Nauczyciel na starcie to bezpłatna propozycja wszechstronnej pomocy dla rozpoczynających pracę nauczycieli. Dzięki projektowi uczestnicy zostaną wyposażeni w praktyczne umiejętności w zakresie metodyki nauczanego przedmiotu, autodiagnozy, kompetencji interpersonalnych, pracy z grupą, nawiązywania prawidłowych relacji z rodzicami. Poznają wybrane przepisy prawa oświatowego oraz procedurę postępowania kwalifikacyjnego na stopień nauczyciela kontraktowego.

ZAŁOŻENIA PROJEKTU: Wsparcie nauczycieli rozpoczynających pracę w:

 

ADRESACI PROJEKTU: nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek, rozpoczynający pracę w zawodzie (staż: 0-3 lata)

SPOSÓB REALIZACJI: seminaria mogą być realizowane w formule tylko on-line lub w formule mieszanej – stacjonarnie i on-line.

OKRES REALIZACJI: realizacja projektu zaplanowana jest w okresie październik 2020 – kwiecień 2021

KOMPONENTY PROJEKTU:

I. SEMINARIUM.

 

Realizowana będzie przez nauczycieli konsultantów z Zespołu Zarządzania Oświatą oraz Zespołu Wsparcia Psychologiczno-Pedagogicznego.

WAŻNE: Warunkiem uzyskania zaświadczenia jest udział minimum w 3 z 5 modułów części przedmiotowej i w 1 module z części ogólnej. Zaświadczenie będzie zawierało realną liczbę godzin zrealizowaną przez uczestnika.

II. INDYWIDUALNA OPIEKA SPECJALISTÓW

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE