Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /mscdn2018/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
Bądź fit! FIT IN DEUTSCH oczywiście
Drukuj

Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego na spotkanie „Ty też możesz być FIT IN DEUTSCH – czyli jak skutecznie przygotować uczniów do egzaminów certyfikacyjnych z języka niemieckiego” , które poprowadzi m.in. Justyna Ciecharowska, ekspertka z Instytutu Goethego. Spotkanie odbędzie się 21 maja w godz.15.00-18.00. Zapraszamy!

Seminarium „Ty też możesz być FIT IN DEUTSCH – czyli jak skutecznie przygotować uczniów do egzaminów certyfikacyjnych z języka niemieckiego” poprowadzi Justyna Ciecharowska. Będzie to doskonała okazja, aby uaktualnić swoją wiedzę na temat egzaminów: wymagań egzaminacyjnych, zadań, kryteriów oceniania oraz dowiedzieć się, jak połączyć wymagania podstawy programowej z wymaganiami egzaminacyjnymi.

W II części spotkania porozmawiamy z członkiniami zarządu Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego o tym jak promować język niemiecki i aktywizować do współpracy uczniów i nauczycieli.

ZAPISY