Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /mscdn2018/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
Młodociani – zaMONITORowani. Jak wspierać cyfrowo uzależnionych
Drukuj

 

Od rana do wieczora wpatrzeni w monitor smartfona, laptopa, telewizora; nieustająco online z powodu zdalnych lekcji, dla rozrywki, kontaktów z kolegami – to codzienność dzieci i młodzieży z którą nie zawsze potrafią sobie poradzić. Kiedy i jak postawić granice? Jak wspierać tych, którzy już nie potrafią funkcjonować bez cyfrowych mediów? To temat kolejnego spotkania dla rodziców i nauczycieli, które odbędzi sie 27 kwietnia 2021 r. online.


Podczas spotkania "Młodociani – zaMONITORowani. Jak wspierać cyfrowo uzależnionych", które 27 kwietnia 2021 r. poprowadzi psycholog Paweł Łaszkiewicz, rodzice i nauczyciele dowiedzą się m.in., co powoduje, że uczniowie tak łatwo zatracają się w cyfrowym świecie? W którym momencie potrzeba nauki i zabawy w sieci przeradza się w uzależnienie, co powinno zwrócić ich uwagę oraz jak wspierać dziecko, które nie potrafi być offline.


Bezpłatne spotkanie odbędzie się online w godz. 16.30-18.30.

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA