Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /mscdn2018/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
Projekt „Mazowiecka Akademia Rozwoju Kompetencji Pracowników Instytucji Wspomagania” (MARKPIW)
Drukuj

 

 

  

Projekt

 

„Mazowiecka Akademia Rozwoju Kompetencji Pracowników
Instytucji Wspomagania” (MARKPIW)

 

jest współfinasowany przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Instytucją pośrednicząca jest Ministerstwo Edukacji Narodowej.


Realizatorem projektu na Mazowszu jest Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli: Wydziały w Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku, Radomiu, Siedlcach i Warszawie.


MSCDN jako jedna z największych placówek doskonalenia nauczycieli w Polsce od dwóch lat czynnie zajmuje się systemowym wspomaganiem szkół. Doświadczenie pracowników placówki zapewnia wysoką jakość działań podejmowanych w tym obszarze. W projekcie jest to gwarantem zaangażowania ekspertów oraz profesjonalnej organizacji procesu wspomagania. Zapewni to uczestnikom projektu kompleksowe przygotowanie do pracy z nauczycielami i szkołami.


Celem Projektu MARKPIW jest poprawa funkcjonowania systemu wspomagania na terenie województwa mazowieckiego, w 200 przedszkolach/szkołach/placówkach w obszarach decydujących o przygotowaniu uczniów do funkcjonowania w życiu zawodowym i społecznym poprzez objęcie kompleksowym i wysokiej jakości wsparciem szkoleniowo-doradczym 200 pracowników instytucji systemu wspomagania w okresie 24 miesięcy realizacji projektu.


Grupą docelową: są pracownicy instytucji wspomagania pracy szkoły, trenerzy indywidualni, specjaliści, osoby współpracujące lub zainteresowane podjęciem współpracy z placówką doskonalenia nauczycieli, biblioteką pedagogiczną, poradnią psychologiczno-pedagogiczną.


W ramach projektu zapewniamy:

Rekrutacja: wszystkie niezbędne informacje dotyczące rekrutacji oraz dokumenty rekrutacyjne są dostępne na stronach www Wydziałów oraz na stronie www.mscdn.pl


Każdy uczestnik projektu otrzyma: zaświadczenie o ukończeniu 96-godzinnego szkolenia z informacją potwierdzającą przeprowadzenie procesu wspomagania w szkole. Będzie to udokumentowaniem przygotowania teoretycznego i praktycznego uczestników do prowadzenia procesu wspomagania.

 

 >> Więcej informacji ... <<

 

 Więcej informacji o projekcie:

 

 

Informacji o projekcie MARKPIW można uzyskać w biurze projektu. 

Adres

MSCDN
ul. Świętojerska 9, pok. 105
00 – 236 Warszawa  

Koordynatorka projektu 
Ewa Lubczyńska, tel. 510 932 783
e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Asystentka w projekcie
Beata Gembarowska, tel. 519 836 024

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.