Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /mscdn2018/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
Sieci współpracy i samokształcenia
Drukuj

Głównym zadaniem uczestników sieci jest nabywanie umiejętności praktycznych w trakcie udziału w warsztatach stacjonarnych prowadzonych przez ekspertów oraz możliwość dzielenia się pomysłami, spostrzeżeniami i własnymi propozycjami metodycznymi. 
Wśród zadań zaproponowanych do realizacji na platformie internetowej jest forum wymiany doświadczeń, prowadzenie dyskusji, wymiana opinii i komentarzy, zamieszczanie w sieci opracowanych przez uczestników materiałów dydaktycznych. 

W MSCDN Wydział w Siedlcach zostały powołane  sieci współpracy i doskonalenia o następującej tematyce:

•   Cyfrowy piórnik nauczyciela języka obcego
koordynator: Iwona Moczydłowska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
•    Cztery pory roku w edukacji językowej dziecka 
 koordynator: Iwona Moczydłowska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
•    Jak skutecznie wdrażać i kształtować kompetencje czytelnicze uczniów w dobie technologii cyfrowej
 koordynator: Anna Goc (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
•    Projektowanie pracy ucznia uzdolnionego matematycznie
 koordynator: Barbara Wierzchucka (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
•    Zarządzanie w oświacie
 koordynator: Sławomir Mikiciuk (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
•    Rozwój i awans zawodowy nauczyciela
 koordynator: Elżbieta Michalak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
•    Wykorzystanie narzędzi ICT w edukacji finansowej
 koordynator: Grażyna Lech (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Szczegółowych informacji udzielają koordynatorzy sieci.