Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /mscdn2018/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
Kreatywny i przedsiębiorczy przedszkolak
Drukuj

Zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego na konferencję poświęconą rozwijaniu kreatywności, przedsiębiorczości i kompetencji cyfrowych dzieci. Program konferencji wpisuje się w realizację podstawowych kierunków polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2019/2020.

Wykład wygłosi Pani Karina Mucha - autorka ponad 70 publikacji dla wychowania przedszkolnego oraz prelegentka na konferencjach ogólnokrajowych o tej tematyce. Za popularyzację akcji "Cała Polska czyta dzieciom" otrzymała od Ministra Kultury odznakę "Zasłużony dla kultury polskiej". Podczas spotkania opowiemy o odkryciach psychologii na temat tego, czym jest, a czym nie jest kreatywność versus praktyka nauczycielska; co przedsiębiorczość ma wspólnego z empatią, życzliwością i współodczuwaniem?

Uczestnicy poznają, jak można skutecznie rozwijać twórczość dziecka, a co na pewno się nie uda, choć nieźle się prezentuje? Po wykładzie zaplanowana jest przez Wydawnictwo Nowa Era - prezentacja nowych multimediów do przedszkoli.

Konferencja odbędzie się 2 października 2019 r. (środa) o godz. 15:00 Zainteresowanych prosimy o zalogowanie się na stronie MSCDN: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/15610/o//w/Radom