Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /mscdn2018/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
Model szkolenia i certyfikacji...
Drukuj

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodową Konferencję Naukową organizowaną przez Instytut Technologii Eksploatacji - Państwowy Instytut Badawczy w Radomiu: "Model szkolenia i certyfikacji trenerów fotowoltaiki z wykorzystaniem systemu ECVET". Konferencja odbędzie się 14 czerwca 2019 r. w auli konferencyjnej Instytutu Technologii Eksploatacji – PIB przy ul. Pułaskiego 6/10 w Radomiu.

Jej celem jest upowszechnienie wiedzy o ofercie szkoleniowej opracowanej w ramach projektu Erasmus+, wspierającej innowacyjne technologie i ich transfer do gospodarki. Intencją organizatorów jest również wymiana doświadczeń dotyczących kształcenia i szkoleń zawodowych dla rynku pracy.

Zapraszam do zapoznania się z programem wydarzenia. Udział w konferencji jest bezpłatny. 

Proszę o zarejestrowanie się poprzez odesłanie na mój adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  informacji o udziale w konferencji bądź przez link rejestracyjny: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdox3B41hELdl-JtQ2lUwrse0RIYRqLdLb1kHYPWIvHGNURcw/viewform?usp=sf_link

Będę niezmiernie wdzięczna za potwierdzenie Pana udziału w konferencji, a także przekazanie zaproszenia do udziału w konferencji Pańskim współpracownikom, a także uczniom i studentom, którzy chcieliby zdobyć nowe doświadczenia.

Rejestracja trwa do dnia 10 czerwca 2019 r.

Z wyrazami szacunku

itee zapro 2