Drukuj

Dokąd może zaprowadzić fascynacja grami i nowoczesną technologią? Na przykład do pracy w siedzibie Google. Tak właśnie jest w przypadku Jana Wasaka, programisty i projektanta gier, który wkrótce przyjedzie do Płocka na spotkanie z uczniami i nauczycielami.

 "Tylko gry ci w głowie! Zamiast się wziąć za naukę, ślęczysz godzinami przy komputerze! Zacznij w końcu robić coś pożytecznego!" - brzmi znajomo? Z pewnością niejeden nastolatek lub nastolatka słyszą takie słowa od swoich rodziców codziennie. Tymczasem z pozoru banalna gra może przynieść naprawdę zaskakujący, pozytywny finał!

Grafik, sportowiec, tester, programista, projektant - "gracze" mogą realizować swoje pasje w każdym z tych zwodów. Umiejętności rozwijane podczas rozgrywek i wiedza, którą zdobywają, jeśli zafascynuje ich mechanizm gier, mogą być zalążkiem fantastycznej kariery i pracy wykonywanej z pasją. Czas zatem odczarować ciemną stronę gracza i pokazać jego profesjonalną twarz.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy sześcioosobowe zespoły (3 nauczycieli oraz 3 uczniów z jednej szkoły)

Spotkanie odbędzie się 20 maja 2019 r. w godz. 13.00-14.30 w MSCDN Wydział w Płocku.

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Logowanie poprzez formularz zgłoszeniowy wyłącznie dla nauczycieli. Prosimy o zgłoszania uczniów pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jan Wasak, student SGH Warsaw School of Economics, graczem jest od urodzenia, zawodowo z branżą gier związany od 4 lat. Pracował jako programista i projektant w dwóch warszawskich studiach, obecnie zajmuje się grami od strony biznesowej w Google. Praktycznie od samego początku starał się dzielić zdobywaną wiedzą - prowadził warsztaty z tworzenia gier m.in. w Hewlett Packard oraz na Politechnice Warszawskiej i Szkole Głównej Handlowej. Członek Koła Naukowego Twórców Gier "Polygon" przy Politechnice Warszawskiej.

Kontakt: Anna Krusiewicz, nauczyciel konsultant MSCDN Wydział w Płocku; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Małgorzata Gasik, specjalista ds. informacji pedagogicznej; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.