Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /mscdn2018/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
W poszukiwaniu nowej dydaktyki języków obcych - spotkanie online
Drukuj

 

Jeśli dążysz do tego, by Twoje lekcje nauki języków  online były jak najefektywniejsze i najnowocześniejsze zapraszamy na spotkanie online W poszukiwaniu nowej dydaktyki języków obcych, która odbędzie się 9 grudnia 2020 r. o godz. 15.00. Gościem specjalnym będzie osoba, której nauczycielom języków przedstawiać nie trzeba, guru współczesnej dydaktyki nauczania, znana nie tylko w naszym kraju specjalistka od zagadnień neurodydaktycznych i propagatorka wykorzystania nowych technologii na lekcjach – dr Marzena Żylińska.

Spotkanie z dr Żylińską jest gwarancją wysokiego poziomu szkolenia i z pewnością pomoże zdobyć nowe wiadomości i udoskonalić warsztat pracy. Bez wychodzenia z domu i długiej podróży na miejsce wykładu, przy filiżance gorącej herbaty i w wygodnym fotelu, możesz otrzymać pakiet profesjonalnych i praktycznych rozwiązań dotyczących zdalnej lekcji języka obcego.

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA